شعار سال 98
شعار سال 98
رهبر انقلاب اسلامی
4
World Skills 2017
World Skills 2017
World Skills 2017
مشارکت الکترونیکی مردمی

مشارکت الکترونیکی مردمی

برنامه های آقای شریعتمداری، وزیر جدید وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

پس از مطالعه چشم انداز، رویکرد و برنامه های آقای شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دیدگاه و پیشنهادهای خود را در این خصوص از طریق گذاشتن کامنت در همین صفحه و یا با ایمیل info@mcls.gov.ir با ما در میان بگذارید.
غرفه نمونه نمایشگاهی

غرفه نمونه نمایشگاهی

انتخاب اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و هشتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند.
12 الی 16 دی ماه 1397 - نمایشگاه بین المللی مشهد
اسامی و تلفن تماس بازرسین ماده 91 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی

اسامی و تلفن تماس بازرسین ماده 91 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی

------------------- (( مبارزه با تخلفات رشوه خواری و سوء استفاده از مقام اداری )) -------------------
آقای عباس زحمتکشان 37273460 - آقای علی هوشمند 37287016 - آقای عبداله جلیلی 37286009
پست الکترونیک دریافت گزارشات مردمی و همکاران محترم : arzyabi@khtvto.ir
طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی

طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی

در راستای اجرایی نمودن بند 2 سیاست های کلی اشتغال ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و بند 5 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی با رویکرد ایجاد بسترهای لازم برای اشتغال مولد و پایدار و همچنین استمرار و تثبیت اشتغال فرصت های موجود و مورد نیاز جامعه بویژه در مشاغل خرد و خانگی با استفاده از ظرفیت بخش های غیردولتی در توسعه آموزش های مهارتی و نیز برای استفاده از ظرفیت های آموزشی موجود در محیط های کارگاهی و در راستای توسعه و تنوع الگوهای آموزشی تدوین گردیده است.
حقوق شهروندی

حقوق شهروندی

حقوق شهروندی در نظام اداری کشور در تاریخ 28 اسفند ماه 95 از سوی ریاست محترم جمهوری اسلامی به کلیه دستگاه های اجرایی کشور ابلاغ و لازم الاجرا گردیده است.
 

افتتاحیه دومین دوره مسابقات آزادمهارتی در رشته پخت نان مرحله استانی درمرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره 2 مشهد

جلسه کارگروه آموزش و ترویج ضوابط فنی و اجرایی شورای فنی استان خراسان رضوی به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی برگزار شد.

تفاهم نامه های معین های اقتصادی شهرستان مه ولات با حضور استاندار خراسان رضوی ، امام جمعه ، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، معین های اقتصادی شهرستان مه ولات و مدیران کل استان ، منعقد و مبادله شد.

مسئول دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان به همراه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای و مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور و تنی چند از سفرای کشور های آسیایی و اروپایی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای نجمه مشهد بازدید بعمل آوردند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی در نشست مشترک کمیسیون آموزش ، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با استاندار ، مدیران کل و روسای دانشگاههای استان خراسان رضویاظهار داشت : آموزش های مهارتی به جهت ضرورت بروزرسانی آموزش های فنی و حرفه ای همگام با رشد و تغییرات تکنولوژیک بسیار گران قیمت بوده و نیازمند تخصیص اعتبارات ونگاه ویژه مجلس مخصوصاً کمیسیون آموزش ، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی است.

جلسه کشورهای کمک کننده به پناهندگان درتربت جام باحضور ریاست مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برگزارشد

جلسه ستاد اوقات فراغت شهرستان تربت جام با میزبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزارشد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی باتفاق معاون آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی این اداره کلبصورت سرزده از مراکز آموزش فنی و حرفه ای مشهد بازدید بعمل آورد.

دکتر جلیل رحیمی، نماینده مردم شهرهای تایباد ، تربت جام ، صالح آباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی با حضور در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای تایباد از کارگاه های آموزشی مرکز بازدید کرد .

 

به گزارش روابط عمومی مرکز سرولایت؛همایش پرورش دام سبک به روش نوین و مسابقه انتخاب قوچ برتر با هدف شناساندن سازمان آموزش فنی و حرفه ای و تبادل نظر صاحب نظران و افزایش راندمان تولید در حوزه دام...

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 19 سرولایت
 

اطلاعیه مراسم ترحیم همکار پیشکسوت

 

فرم ها، بخش نامه ها و دستورالعمل های اداری

سوالات متداول

چگونه می توان گواهینامه های الکترونیکی مهارت را استعلام کرد؟

برای استعلام به لینک azmoon.portaltvto.com مراجعه و گزینه ی استعلام گواهینامه را انتخاب نمایید.با درج شماره کد شناسایی که بر روی گواهینامه الکترونیکی است و کد ملی می توانید گواهینامه ی مورد نظر را مشاهده نمایید.

گواهینامه های الکترونیکی مهارت به چه کسانی تعلق می گیرد؟

گواهینامه های الکترونیکی مهارت برای افرادی که از سال 90 به بعد در آزمونهای فنی و حرفه ای شرکت نموده و قبول شده اند صادر می گردد.

برای دریافت کارت های الکترونیکی مهارت به کجا باید مراجعه کنیم؟

کارآموزان باید به مکانی که دوره را در آن گذرانده مراجعه نمایند. اگر دوره ی مورد نظر دولتی بوده به مراکز دولتی و اگر دوره آزاد بوده به آموزشگاه آزاد ی که در آن دوره دیده اند مراجعه نمایند.

جهت دریافت ابلاغ مربیگری چه اقداماتی باید انجام شود؟

جهت اطلاع از روند کامل صدور ابلاغ مربیگری به فرایند ابلاغ مربیگری از بخش راهنمای فرایندها مراجعه فرمایید.

برای اخذ مجوز تاسیس آموزشگاه چه باید کرد؟

جهت اطلاع از روند کامل اخذ مجوز تاسیس آموزشگاه به فرایند درخواست پروانه تاسیس در بخش دستورالعمل ها مراجعه فرمائید.

 

خدمات کارمندان

loader
مرا به خاطر بسپار

لینک های مرتبط