درگاه ملی مجوزها

درگاه ملی مجوزها

کارکرد اصلی درگاه عبارت است از:

شفاف سازی شرایط، مدارک، زمان و هزینه لازم برای صدور مجوز همه کسب وکارها
معرفی مرجع اصلی صادرکننده مجوز هر کسب وکار
سهل کردن شرایط، مدارک و زمان و هزینه لازم برای صدور مجوز همه کسب وکارها
ثبت نام از متقاضیان دریافت مجوز، راهنمایی و هدایت وی به درگاه تخصصی صادرکننده مجوز
پشتیبانی و پیگیری دریافت مجوز موردنظر متقاضی در زمان اعلام شده و پیگیری قضایی درصورت عدم صدور مجوز بدون دلیل موجه.
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت


سامانه ستاد ایران به نشانی اینترنتی setadiran.ir از جمله سامانه هایی است که می تواند برای افراد حقیقی و حقوقی مورد استفاده قرار گیرد. این سامانه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت راه اندازی شده است و خدمات مختلفی را در حوزه مزایده، مناقصه و خرید ارائه می کند.
herasat@irantvto.ir

herasat@irantvto.ir


پست الکترونیک جهت ارتباط مستقیم با مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
اپراتور خودکار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی

اپراتور خودکار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضویبه منظور ارتقاء سطح خدمات و در راستای طرح تکریم ارباب رجوع محترم، سامانه اپراتور خودکار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی راه اندازی گردید.

متقاضیان می تواند:

با شماره گیری تلفن 37003 به تمامی واحدهای ساختمان اداره کل متصل گردند.
 

حضور امیردائی صراف مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خراسان رضوی درجلسه هیأت امنای مجمع خیرین توسعه وترویج آموزش های فنی وحرفه ای خراسان رضوی

پاسخ سخت

در سال جدید طرح آزمایشی به استان ها ابلاغ شده است تحت عنوان پاداش مشارکتی؛ برای اطلاع بیشتر از پاداش مشارکتی به دستورالعمل بارگزاری شده در سایت به آدرس زیر مراجعه کنید. لینک خبر irantvto.ir/ZpCC

حضور امیر دائی صراف مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خراسان رضوی درسامانه سامد استانداری خراسان رضوی وپاسخگویی به سوالات عموم مردم فهیم هم استانی در حوزه مهارتی و آموزشهای فنی وحرفه ای

برگزاری جلسه جمع بندی مستندات ارزیابی عملکرد وبررسی میزان آماده سازی وجمع آوری مستندات جهت ثبت درسامانه معنا

عید فطر عید پایان یافتن رمضان نیست عید بر آمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است چونان ققنوس که از خاکستر خویش دوباره متولد می شود

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی با همکاری شرکت ایران خودرو خراسان و معاونت توسعه منابع انسانی گروه صنعتی ایران خودرو این دوره از مسابقات را در مرحله استانی برگزار نمود.

برگزاری هفتمین جشنواره مهارت آموختگان اشتغال آفرین در دو مرحله استانی و کشوری

🔹 معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور گفت: دستورالعمل پاداش مشارکتی با هدف ایجاد انگیزه به کارکنان در سال جدید تدوین شد.

 

بازدید دانش آموزان مقطع متوسطه اول دبیرستان جاویدان شهرستان قوچان از کارگاههای آموزشی مرکز قوچان

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 14 قوچان

بمنظور برگزاری هفتمین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین آندسته ازکارآموزانی که درفاصله سالهایی99تا402موفق به اخذ گواهینامه فنی وحرفه ای شده دارای پروانه کسب وفعالیت بوده وحداقل برای یک نفر اشتغال ایجادکرده انددرصورت تمایل به شرکت دراین جشنواره به واحدمشاوره مرکزآموزش فنی وحرفه ای قوچان مراجعه یاباشماره05147221034تماس حاصل نمایند

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 14 قوچان

با مراجعه به تقویم آموزشی از دوره های در حال اجرا ی مرکز مطلع شوید ( برای مشاهده بهتر تقویم آموزشی فایل آن را دریافت نمائید )

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 2 مشهد

برگزاری جلسه فیمابین مدیریت و کارشناسان کمیته امداد امام خمینی(ره) ومرکزآموزش فنی وحرفه ای بجستان

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 22 بجستان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید شرکاء بجستان احمدی رئیس مرکز بهمراه خانم آردی مسئول آموزش مرکز با ریاست جدید اتاق اصناف و رئیس اداره صمت شهرستان دیدار کردند.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 22 بجستان

قادری رئیس اداره حرفه آموزی و اشتغال اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی شهید لاجوردی چناران با حضور در مرکز آموزش فنی وحرفه ای چناران با علی دانش بیان سرپرست این مرکز آموزشی دیدار و گفتگو کرد.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 23 چناران(شهید نورانی)

سازمان آموزش فنی وحرفه ای با رویکرد ایجاد بسترهای لازم برای اشتغال مولد،با استفاده از ظرفیت بخشهای غیر دولتی در توسعه آموزش های مهارتی،اقدام به اجرای طرحی با عنوان مهارت آموزی در محیط کار واقعی نموده است.لذا از کلیه واحدهای صنفی متقاضی دریافت مجوز آموزش مهارتی بعنوان واحد پذیرنده و همچنین کلیه جوانان و کارجویان و متقاضیان آموزش مهارت در محیط کار واقعی دعوت میشود جهت اطلاعات بیشتر با آقای رشنوادی با شماره تلفن 05134620005 مسوول آموزش مرکزتماس حاصل بفرمایند.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 25 فریمان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید عباسیان تایباد هدف از این دیدار آموزش حداکثری مهارت های شغلی به زندانیان عنوان گردید.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 27 تایباد

تقویم آزمون های عملــــی آموزشگاه های آزاد مشهــــــد در فروردیــــن ماه سال 1403

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 6 مشهد(ارم)
 

برگزاری هفتمین جشنواره مهارت آموختگان اشتغال آفرین در دو مرحله استانی و کشوری

مسابقه اپراتور لیفتراک به میزبانی خراسان رضوی و با حضور رقابت کنندگانی از کلیه شرکت های خودروساز و قطعه ساز فعال در سراسر کشور برگزار خواهدشد.

 

فرم ها، بخش نامه ها و دستورالعمل های اداری

سوالات متداول

جهت اخذ ابلاغ مربیگری چه باید کرد؟

در حال حاضر صدور ابلاغ مربیگری توسط موسس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد انجام می گردد. جهت اطلاع بیشتر می توانید به فرآیند صدور ابلاغ مربیگری مراجعه فرمائید. در سایت khrtvto.ir/portal-amoozeshgahazad، راهنمای فرآیندها، صدور ابلاغ مربیگری

برای تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد چه باید کرد؟

جهت اطلاع از نحوه ی درخواست تاسیس آموزشگاه به قسمت اهم قوانین آموزشگاه های آزاد مراجعه فرمایید. در سایت khrtvto.ir/portal-amoozeshgahazad ،اهم قوانین/ دستورالعمل ها ، ضوابط و دستورالعمل اجرایی آئین نامه نحوه ی تشکیل اداره آموزشگاه های آزاد

برای دریافت ابلاغ مدیریت چه باید کرد؟

برای حضور مدیر در آموزشگاه ابلاغ صادر نمی گردد.همکاری با آموزشگاه به عنوان مدیر از طریق توافق با موسس آموزشگاه میسر می باشد. کلیه ی پرسنل شاغل در آموزشگاه می بایست گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد داشته باشند و نام آنها در پورتال توسط موسس ثبت گردد.

 

خدمات کارمندان

loader
مرا به خاطر بسپار

لینک های مرتبط