شعار سال 1399
شعار سال 1399
رهبر انقلاب اسلامی
پوستر نوزدهمین مسابقات ملی مهارت (ثبت نام مجدد)
اطلاعیه نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت

اطلاعیه نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت


ثبت نام مجدد در رشته های فناوری اطلاعات و اطلاع رسانی نوزدهمین مسابقات ملی مهارت
سامانه آزمون متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد(نوع د)

سامانه آزمون متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد(نوع د)

در راستای اجرایی نمودن اولین اصلاحیه دستورالعمل اجرایی آئین نامه نحوه تشکیل و اداره آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد مصوب سال 1397 ابلاغ شده طی نامه شماره 99/100/14207مورخ1399/5/8 سازمان، متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد جهت اطلاع از شرایط تاسیس می توانند به آدرس http://khrtvto.ir/portal-amoozeshgahazad قسمت "راهنمای فرآیندها "مراجعه نمایند که با توجه به تغییر دستورالعمل های منابع آزمون، پنجم هر ماه عملیات بروزرسانی انجام می گردد. همچنین منابع آموزشی جهت شرکت در آزمون پروانه تاسیس از قسمت راهنمای فرآیندها قابل دریافت می باشد.

ثبت نام در سامانه جهت شرکت در آزمون از طریق لینک فوق از 20 الی 23 هر ماه امکان پذیر خواهد بود.
 

تفاهم نامه همکاری بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با هدف تلفیق دانش با مهارت و بسترسازی مناسب برای آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان با فرهنگ کار و اشتغال و مهارت آموزی منعقد شد.

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ویدئو کنفرانس بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت هفته زن و مادر، گفت: نگاه به مهارت باید با رویکرد عادلانه و برابر به زنان و مردان در جامعه شکل بگیرد.

در 9 ماهه سال جاری، 352هزار و 552 زن، از آموزش های مهارتی ارائه شده توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دو بخش دولتی و خصوصی بهره مند شدند.

در پنجمین روز از دهه فجر ، غبارروبی مزار شهدا ، در حبل نور توسط همکاران اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی انجام شد

افتتاح مرکز توسعه فنآوری درمرکز شماره یک آموزش فنی وحرفه ای مشهد

افتتاح مرکز نوآوری جواهرات و گوهر سنگ های کشور در مرکز شماره دو آموزش فنی و حرفه ای مشهد

برترین خیرین و حامیان آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای و نخبگان مهارتی استان میهمان قاب عکس های شهرمقدس مشهد شدند.

 
 

فرم ها، بخش نامه ها و دستورالعمل های اداری

سوالات متداول

جهت اخذ ابلاغ مربیگری چه باید کرد؟

در حال حاضر صدور ابلاغ مربیگری توسط موسس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد انجام می گردد. جهت اطلاع بیشتر می توانید به فرآیند صدور ابلاغ مربیگری مراجعه فرمائید. در سایت khrtvto.ir/portal-amoozeshgahazad، راهنمای فرآیندها، صدور ابلاغ مربیگری

برای تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد چه باید کرد؟

جهت اطلاع از نحوه ی درخواست تاسیس آموزشگاه به قسمت اهم قوانین آموزشگاه های آزاد مراجعه فرمایید. در سایت khrtvto.ir/portal-amoozeshgahazad ،اهم قوانین/ دستورالعمل ها ، ضوابط و دستورالعمل اجرایی آئین نامه نحوه ی تشکیل اداره آموزشگاه های آزاد

برای دریافت ابلاغ مدیریت چه باید کرد؟

برای حضور مدیر در آموزشگاه ابلاغ صادر نمی گردد.همکاری با آموزشگاه به عنوان مدیر از طریق توافق با موسس آموزشگاه میسر می باشد. کلیه ی پرسنل شاغل در آموزشگاه می بایست گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد داشته باشند و نام آنها در پورتال توسط موسس ثبت گردد.

 

خدمات کارمندان

loader
مرا به خاطر بسپار

لینک های مرتبط