فراخوان عمومی شناسایی سرمایه گذار

فراخوان عمومی شناسایی سرمایه گذار

در اجرای ماده 27 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2) و دستور العمل شماره1342590 مورخ25/5/96 ، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی درنظر دارد پروژه های ذیل را از طریق فراخوان عمومی با بخش غیر دولتی واجد شرایط مشارکت نماید.

برای مشاهده سایر اطلاعات بر روی لینک فوق کلیک نمائید.
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت


سامانه ستاد ایران به نشانی اینترنتی setadiran.ir از جمله سامانه هایی است که می تواند برای افراد حقیقی و حقوقی مورد استفاده قرار گیرد. این سامانه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت راه اندازی شده است و خدمات مختلفی را در حوزه مزایده، مناقصه و خرید ارائه می کند.
herasat@irantvto.ir

herasat@irantvto.ir


پست الکترونیک جهت ارتباط مستقیم با مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
اپراتور خودکار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی

اپراتور خودکار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضویبه منظور ارتقاء سطح خدمات و در راستای طرح تکریم ارباب رجوع محترم، سامانه اپراتور خودکار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی راه اندازی گردید.

متقاضیان می تواند:

با شماره گیری تلفن 37003 به تمامی واحدهای ساختمان اداره کل متصل گردند.
 

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست با سفیر کره جنوبی، احیای دیپلماسی مهارت را ضرورتی، انکارناپذیر در توسعه مهارت آموزی منابع انسانی در مسیر شکوفایی اقتصادی عنوان کرد.

دکترجم پور ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای قوچان به همراه جمعی ازاساتید این دانشگاه ازکارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی وحرفه ای قوچان بازدیدکردند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از تدوین طرح اساسنامه این سازمان در مجلس شورای اسلامی پیرو نشست های متعدد با اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی مبنی خبر داد.

بازدید سرکارخانم مهندس مشایخان معاونت آموزش،پژوهش وبرنامه ریزی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خراسان رضوی وجمعی ازمسوولین وکارشناسان این اداره کل از پتانسیل های مجموعه آموزشی، نیکوکاری و توانبخشی توانیابان مشهد

معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر پرداخت ۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات در قالب تبصره ۱۸ به استان ها طی یک هفته آینده، تصریح کرد: وزارت کشور باید استانداران را مکلف کند تا از فرصت ها و ظرفیت های هر منطقه در قالب این تبصره برای اشتغال زایی استفاده کنند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با اشاره به اینکه مرکز آموزش فنی و حرفه ای اشتهارد به اردوگاه مهارتی دانشجویی کشور تبدیل می شود، بیان داشت: این مرکز به عنوان قطب مهارتی در اجرای طرح های کهاد و نخلستان در کشور محسوب می شود.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست وبیناری مدیران ستادی و استانی، مهارت آموزی را نقطه آغاز سعادتمندی جوانان عنوان کرد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از تبدیل مرکز آموزش فنی و حرفه ای اشتهارد و افتتاح مرکز پژوهش و توسعه مهارت ایران در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی با دانشگاه تهران خبر داد.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: نهضت مهارت آموزی باید در گام دوم انقلاب شکل گیرد و ضروری است.

 
 

روز جهانی معلولان گرامی باد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی شاهچراغ، شهادت جمعی از هموطنان در این حادثه را تسلیت گفت.

همایش آموزشی گشف وپرورش کارآفرین درون توسط مدرسه تعالی راه آوران رشد

مهندس افشین رحیمی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خراسان رضوی باحضوردرسامانه سامد این استان به صورت مستقیم وبرخط جوابگوی سوالات عموم مردم خواهند بود.

 

فرم ها، بخش نامه ها و دستورالعمل های اداری

سوالات متداول

جهت اخذ ابلاغ مربیگری چه باید کرد؟

در حال حاضر صدور ابلاغ مربیگری توسط موسس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد انجام می گردد. جهت اطلاع بیشتر می توانید به فرآیند صدور ابلاغ مربیگری مراجعه فرمائید. در سایت khrtvto.ir/portal-amoozeshgahazad، راهنمای فرآیندها، صدور ابلاغ مربیگری

برای تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد چه باید کرد؟

جهت اطلاع از نحوه ی درخواست تاسیس آموزشگاه به قسمت اهم قوانین آموزشگاه های آزاد مراجعه فرمایید. در سایت khrtvto.ir/portal-amoozeshgahazad ،اهم قوانین/ دستورالعمل ها ، ضوابط و دستورالعمل اجرایی آئین نامه نحوه ی تشکیل اداره آموزشگاه های آزاد

برای دریافت ابلاغ مدیریت چه باید کرد؟

برای حضور مدیر در آموزشگاه ابلاغ صادر نمی گردد.همکاری با آموزشگاه به عنوان مدیر از طریق توافق با موسس آموزشگاه میسر می باشد. کلیه ی پرسنل شاغل در آموزشگاه می بایست گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد داشته باشند و نام آنها در پورتال توسط موسس ثبت گردد.

 

خدمات کارمندان

loader
مرا به خاطر بسپار

لینک های مرتبط