1399/05/20 تعداد بازدید: 4756
print

بیانیه حفظ حریم شخصی

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی

 

 بیانیه حفظ حریم شخصی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی مانند سایر اداره ها ، جمع آوری اطلاعات ارباب رجوع در سایت و نحوه حفاظت از این اطلاعات را تشریح می کند و نسبت به اطلاعات جمع آوری شده احساس مسئولیت کرده و حفظ حریم شخصی مراجعین محترم به سایت را تضمین می کند.

 لازم به یاد آوری است در صورت دریافت اطلاعات هویتی از مراجعین ، این تضمین وجود دارد که تنها از این اطلاعات بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده خواهد شد . در هر حال تعهدات و مسئولیت های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی محدود به توانایی ها و امکانات در اختیار این اداره کل است و این اداره کل در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهد داشت.

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی برای حریم خصوصی شما ارزش بالایی قائل است.

 لطفا متن زیر را بخوانید تا بیشتر با نحوه برخورد این اداره کل با اطلاعاتی که هویت شما را فاش می کند آشنا شوید.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات :

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی تنها مالک اطلاعات جمع آوری شده در این وب سایت است. ما این اطلاعات را به هیچ نحو غیر از مواردی که در اینجا آورده شده نفروخته، اجاره نداده و به اشتراک نمی گذاریم. این اداره در بخش ها و به روش های مختلف اطلاعات کاربرانش را جمع آوری می کند.

استفاده از کوکی ها :

وقتی شما از سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی بازدید می کنید، می توانید به صورت ناشناس در وب سایت بگردید. به عنوان یک کاربر میهمان، ممکن است برای بررسی بازدید شما از کوکی استفاده کنیم.

کوکی با ذخیره سازی اطلاعات کاربری شما، همانند کارت شناسایی عمل می کند. کوکی نمی تواند دستوری را اجرا و یا ویروسی را منتقل کند. بیشتر مرورگرهای وب به صورت پیش فرض کوکی ها را می پذیرند. شما می توانید به مرورگر وب خود دستوردهید که به هنگام دریافت کوکی به شما اطلاع دهد و این اجازه را بدهد که آن  را پذیرفته یا رد کنید.

سامانه پاسخگویی