تبریک سال نو
1401/01/01

تبریک سال نو

برآمد باد صبح و بوی نوروز / به کام دوستان و بخت پیروز / مبارک بادت این سال و همه سال / همایون بادت این روز و همه روز
ادامه خبر
نام گذاری سال 1401
1401/01/01

نام گذاری سال 1401

شعار سال 1401 با عنوان «تولید»، «دانش بنیان» و «اشتغال آفرین»،چراغ راهی برای حرکت در مسیر تعالی، رونق وپیشرفت ایران اسلامی است.رهبر معظم انقلاب اسلامی با نامگذاری سال جدید به عنوان تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین بر حمایت از تولید در راستای پیشرفت و بهبود اقتصاد تاکید کردند. و این فرصت خوبی است تا همه سیاست ها و نگاه ها به سمت اقتصاد و تولید دانش بنیان برود.
ادامه خبر

مرکز آموزش فنی وحرفه ای خلیل اباد

 

 مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان خلیل آباد  فعالیت خود را از سال 1377  بصورت تیم سیار در  رشته های : برقکار ساختمان درجه 2  - تعمیر لوازم  خانگی  گردنده  حرارتی و برقی درجه  3 -  نازک دوززنانه   4 گلدوز ماشینی شروع نموده است .

 ساختمان جدید مرکز در مرداد سال 1389 همزمان با هفته ملی مهارت با حضور مسئولین و نماینده وقت شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت و در  رشته های برقکار ساختمان درجه 2  و تعمیر لوازم خانگی گردنده حرارتی و برقی- صنایع ساختمان - و نازک دوززنانه گلدوز ماشینی قالی بافی  فعالیت خود را ادامه داد.

  درحال حاضر این مرکز بصورت 2 منظوره و در دو نوبت صبح و عصر ویژه برادران و خواهران فعال میباشد .و در رشته های متنوع فعالیت دارد.

 این مرکز پیش از این بصورت شعبه اقماری تحت پوشش مرکز کاشمر اداره می شد که از ابتدای اردیبهشت سال 98 با حضور مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای و معرفی آقای مهدی عربی بعنوان اولین سرپرست بصورت مستقل رسماً فعالیت می نماید .