پیام رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ٦ مشهد به کارشناس همراه رقابت کننده رشته طراحی مهندسی مکانیک در هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت
1397/04/19 تعداد بازدید: 136
print
پیام رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ٦ مشهد به کارشناس همراه رقابت کننده رشته طراحی مهندسی مکانیک در هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت

همکار گرامی جناب آقای مهندس حجت محمدی اصفهانی؛
حضور شما به عنوان کارشناس همراه در مرحله کشوری هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت باعث افتخار و مباهات بنده است و نشان از تعهد و مسئولیت پذیری جنابعالی دارد.
امیدوارم همواره عزم و اراده خود را در جهت اعتلای فرهنگ مهارت آموزی بکار گیرید و با در اختیار گذاشتن تجربیاتتان موجبات پیشرفت مهارت آموزان امروز و آینده سازان فردای میهن اسلامیمان را فراهم آورید.
رجاء واثق دارم با دقت عمل و رویکرد حل مسئله خواهید توانست موجبات و امکانات ارائه راهنمایی های لازم در طول مسابقات را فراهم آورید.
تعامل با برگزارکنندگان مسابقات، کارشناس مسئول و کارشناسان و همکاران سایر استانها و همچنین تلاش برای رقابتی سالم و داوری عادلانه از جمله مواردی است که به شما توصیه می کنم.
به یاری پروردگار متعال و عنایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و درسایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) سربلند و پیروز و با دنیایی از افتخار به مرکز بازخواهید گشت.
دعای خیر بنده و همکارانتان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ٦ مشهد بدرقه راهتان باد.
سیروس نخودچی - نوزدهم تیرماه یکهزار و سیصد و نود و هفت

لازم به ذکر است صبح امروز با بدرقه رییس و کارکنان مرکز شماره ٦ مشهد، حجت محمدی اصفهانی، مربی این مرکز و کارشناس همراه رشته طراحی مهندسی مکانیک به محل برگزاری مرحله کشوری هجدهمین مسابقات ملی مهارت اعزام شد.