پیام تبریک رئیس مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند
1398/06/04 تعداد بازدید: 128
print
پیام تبریک رئیس مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند

رئیس مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره 6 مشهد، سیروس نخودچی  فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت و از همکاران خود در این مرکز با اهداء لوح تقدیر کرد.

متن لوح به شرح ذیل می باشد:

 

همکار گرامی

 

 

فرا رسیدن هفته دولت که مقارن است با گرامیداشت ایام شهادت شهیدان رجائی و باهنر ، یادآور حماسه آفرینی مردانی است که خدمت به مردم به ویژه اقشار ضعیف را سرلوحه کار خود قرار داده و برگ زرینی بر تاریخ افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم محروم و مستضف افزوده اند.

 

 

 

بی تردید در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال "تولید  رونق" نامگذاری شد، فرصتی است برای مسئولان  و مدیران تا با سرمشق قرار دادن و تاسی از ویژگی های والای اخلاقی و راه ومنش این شهدای گرانقدر دولت در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی ومنویات مقام  معظم رهبری گام بردارند.

 

 

 

خداوند قادر منان را شاکریم که به ما نعمت قدردانی و تقدیر از عزیزانی که همواره با عزمی راسخ در پرتوی از صداقت و تبلوری از مشارکت و بارقه ای از مسئولیت پذیری با رویکرد آفریدن فرداهایی بهتر در عرصه های مختلف آموزشی و ترویج «نهضت مهارت آموزی »تلاش می کنند را ارزانی فرمود.

 

بدینوسیله ضمن  تبریک روز کارمند از زحمات و تلاش های بیدریغ شما صمیمانه تقدیر و تشکر نموده ، توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزدمنان مسالت می نمایم.

سیروس نخودچی

رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره 6 مشهد