تقدیر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و رئیس کانون کارآفرینان استان از رئیس مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم
1398/09/04 تعداد بازدید: 139
print
تقدیر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و رئیس کانون کارآفرینان استان از رئیس مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و رئیس کانون کارآفرینان استان در حضور معاون امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از رئیس مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 6 مشهد، در مراسم اختتامیه بزرگداشت هفته جهانی کارآفرینی که شب گذشته در محل هتل پارس برگزار شد از سیروس نخودچی رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای ارم تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم که در آخرین روز هفته جهانی کارآفرینی برگزار شد ابتدا گزارش فعالیتهای انجام شده در این هفته توسط محمد امین بابایی معاون اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ارائه گردید و سپس جناب آقای رسولیان معاون اقتصادی استانداری خراسان رضوی با اشاره به تاثیر کارآفرینی در توسعه اشتغال کشور، بر توسعه کارآفرینی و کسب و کارهای خرد تاکید نمود.

در پایان مراسم از ده نفر از فعالان این حوزه که در اجرای برنامه های هفته جهانی کارآفرینی بیشترین همکاری را با اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی داشتند، تقدیر بعمل آمد.

لازم به ذکر است در این مراسم معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد و تنی چند از کارآفرینان مطرح استان نیز حضور داشتند.