تقدیر از رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارم در خصوص برگزاری رویداد تکاپ
1398/10/12 تعداد بازدید: 40
print
تقدیر از رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارم در خصوص برگزاری رویداد تکاپ

از رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارم به عنوان حامی برگزاری رویداد تکاپ در حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 6 مشهد، روز گذشته مراسم اختتامیه رویداد تکاپ در محل سالن جلسات معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار شد. این مراسم  با حضور قاضی زاده نماینده محترم مجلس شورای اسلامی ، علیخواه معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی ، بابایی معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کار و تنی چند از فعالین حوزه صنعت استان برگزار شد.

رویداد نوآوری تکاپ سبک نوینی از رویدادهای استارتاپی است که با تمرکز بر طرح های نوآورانه تولیدی طراحی شده است که در فرایندی پویا ضمن شناسایی و ارزیابی اولیه طرح های نوین کاربردی، آن ها را به چالش کشیده و ضمن تجهیز و توانمند سازی آن ها از بعد فنی ، کسب و کار تیم، زمینه لازم برای تجاری سازی ایده یا طرح را فراهم میکند.

در ابتدای این مراسم تیم های منتخب رویداد تکاپ نسبت به تشریح طرح های خود و مزیت های رقابتی آن اقدام نمودند که توسط حضار مورد نقد و بررسی قرار گرفت. در ادامه از زحمات دست اندرکاران برگزاری رویداد به ویژه از رئیس مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است این رویداد با همکاری مرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره 6 مشهد،شهرداری مشهد، شرکت شهرکهای صنعتی و مرکز نوآوری و کارآفرینی تک از تاریخ 14 لغایت 15 آذرماه در محل مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم برگزار شد که در این رویداد 20 تیم به همراه طرح های نوآورانه خود به رقابت با هم پرداختند.