به مناسبت هفته دولت برگزار شد; نشست مشترک رئیس مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم با فعالان حوزه فناوری اطلاعات استان
1397/06/12 تعداد بازدید: 35
print
به مناسبت هفته دولت برگزار شد; نشست مشترک رئیس مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم با فعالان حوزه فناوری اطلاعات استان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 6 مشهد، نشست مشترک رئیس مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم با مدیران و مسئولان حوزه فناوری اطلاعات استان در حاشیه رونمایی از تجهیزات بروزرسانی شده کارگاه های آموزشی در این مرکز برگزار شد.

این نشست تخصصی  با حضور مهندس روحبخش مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری خراسان رضوی، مسئولین ستادی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ، مهندس بابایی معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و دکتر شریعتی مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری خراسان رضوی برگزار شد.

سیروس نخودچی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ها با دستگاه های مختلف عنوان کرد:این مرکز توانسته در 5 ماهه نخست سال جاری بیش از یکصد هزار نفر ساعت آموزش را برای  دانشجویان ، کارجویان و شاغلین اجرا نماید.

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری، از مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم بعنوان دستگاه همکار در راستای تحقق دولت الکترونیک یاد کرد و افزود: ظرفیت های موجود در این مرکز می تواند کمک شایانی به توانمند سازی عمومی جهت استفاده از خدمات الکترونیکی دستگاههای اجرایی نماید.

وی ادامه داد : بخشی از برنامه های کارگروه شهر هوشمند نیز با همکاری مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم قابل اجرا است.

مهندس خراسانی معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی با اشاره بر ارائه آموزش های منطبق بر نیاز بازار کار که هدف اصلی و رسالت این سازمان است عنوان کرد: یکی از افتخارات دولت دوازدهم این است که ما توانستیم با محدودیت و بضاعت کم، نسبت به ارتقاء زیرساخت ها (بروز رسانی کارگاه های آموزشی)در حوزه فناوری اطلاعات اقدامات مناسب را انجام دهیم.

معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون استان وجود بستر مناسب جهت توسعه تعاملات و همکاری های فیمابین دو دستگاه را فرصت مغتنمی شمرد و عنوان کرد: دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های تحت نظم در راستای توسعه فضای کسب و کار و ارائه مشاوره های قبل از راه اندازی کسب و کار می توانندکمک شایانی به متقاضیان نماید.

مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری با اشاره به اتعقاد تفاهم نامه فیمابین ادره کل آموزش فنی و حرفه استان و پارک علم و فناوری عنوان کرد: پارک علم و فناوری آمادگی دارد در خصوص راه اندازی دفتر همکاری های مشترک در این مرکز همکاری لازم را بعمل آورد.

نظرات:

loader