برگزاری اولین رویداد استارت آپی محصول محور در حوزه اسباب بازی در مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم
1397/10/02 تعداد بازدید: 116
print
برگزاری اولین رویداد استارت آپی محصول محور در حوزه اسباب بازی در مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم

اولین رویداد استارت آپی محصول محور کشور از ۲۷ لغایت ۳۰ آذر به مدت ۴ روز در مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۶ مشهد، در این رویداد ۲۶ تیم (۱۱۰ نفر) از سراسر کشور به رقابت با هم پرداختند که در انتها از ۵ تیم برتر تقدیر به عمل آمد.
رئیس مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم با بیان اینکه این رویداد به منظور شناسایی ایده ها و حمایت از تولیدات داخلی اجرا شده است عنوان کرد: در کنار تیم های حاضر مربیان خبره ی کشوری جهت راهنمایی آنها برای رسیدن به محصول قابل ارائه در بازار حضور داشتند.
نخودچی ادامه داد: مربیان حاضر در زمینه های مختلفی همچون برآورد قیمت ها، ریسک پذیری بازار، چکش کاری ایده ها و تعیین مسیر صحیح جهت رسیدن به محصول نهایی تیم ها را همراهی نمودند.
وی خاطرنشان کرد: در این رویداد یک تیم و یک منتور از این مرکز حضور داشتند همچنین مقرر شد فنی و حرفه ای بعنوان عضو شورای سیاستگذاری رویداد، برگزاری دوره های آموزشی مرتبط را در برنامه های خود داشته باشد.
یکی از ویژگی های این رویداد با سایر رویدادها دستیابی تیم ها به نمونه اولیه و قابل ارائه با استفاده از پرینتر سه بعدی و برش لیزر به داوران بود که محصول مورد بررسی قرار گرفت.
۳ تیم اول این رویداد جهت حمایت به مرکز رشد پارک علم و فناوری خراسان و همچنین ۱۰ تیم اول به جایزه ملی فیروزه جهت شرکت و غرفه رایگان معرفی شدند.

 

 

 

نظرات:

loader