اخبار

برگزاری جلسه ریاست محترم مرکز آقای کمال الدین مداح با ریاست محترم دانشگاه پردیس شهید هاشمی نژاد سرکار خانم دکتر بزمی

برگزاری جلسه در محل دانشگاه پردیس شهید هاشمی نژاد که با حضور ریاست محترم مرکز هتلداری آقای مداح و سرکار خانم دکتر بزمی ریاست محترم دانشگاه در تاریخ 98/01/26صورت پذیرفت که در این جلسه مقرر گردید تعدادی از دوره های آموزشی مرکز در زمینه های هتلداری ، گر...

ادامه مطلب
| 1398/02/11

بازدید رئیس محترم اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی مشهد از کارگاههای آموزشی مرکز

ریاست محترم اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشهد ، جناب آقای مهندس سروری به اتقاق هیات همراه در تاریخ 97/09/20 از کارگاههای مرکز آموزش هتلداری و گردشگری شهید آوینی مشهد بازدید نمودند .

ادامه مطلب
| 1397/09/21

برگزاری جشنواره غذا و شیرینی در هفته ملی مهارت

در تاریخ 6 مرداد به مناسبت هفته ملی مهارت جشنواره غذا و شیرینی توسط کارآموزان این مرکز برگزار گردید که این جشنواره میزبان رئیس محترم شورای اسلامی مشهد و اعضای مجمع خیرین استان و مدیرکل محترم آموزش فنی و حرفه ای و سایر مسئولین بود.

ادامه مطلب
| 1397/05/20

برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان هتل الزهرا

در راستای آموزش نیروهای اصناف و صنایع ، دوره های آموزشی در حرفه های پذیرش هتل ، خانه داری هتل ، لاندری ، آشپزی و کافی شاپ برای کارکنان هتل الزهرا از تاریخ 28 اردیبهشت ماه آغاز گردیده و تا 15 تیر ماه ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب
| 1397/03/06

برگزاری دوره های آموزشی ویژه زنان سرپرست خانوار دراین مرکز

به منظور توانمند سازی ، مهارت آموزی و ارتقاء مهارتهای زنان سرپرست خانوار دوره های آموزشی آشپزی و قنادی از تاریخ چهاردهم فروردین ماه الی اول خرداد ماه سال جاری در این مرکز برگزار گردید.

ادامه مطلب
| 1397/03/03

برنامه بازدید دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی مشهد از کارگاههای آموزشی این مرکز از یکم الی یازدهم اردیبهشت ماه همزمان باهفته معرفی مشاغل

برنامه بازدید دانش آموزی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای از یکم الی یازدهم اردیبهشت ماه سال جاری همزمان باهفته معرفی مشاغل به طور هماهنگ در سراسر استان برگزار گردید . در این راستا دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی مشهد از کارگاههای آموزشی این مرکز بازدید ...

ادامه مطلب
| 1397/03/03

بازدید همگانی از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش هتلداری و گردشگری

در خصوص اجرای طرح ملی بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای سراسر کشور از تاریخ 20 آبان لغایت 25 آبان ماه سال جاری ، گروههای مختلف از کارگاههای این مرکز بازدید می کنند.

ادامه مطلب
| 1396/08/23

بازدید سرکنسول کشور ترکیه و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی از دوره آشپز غذای ترکیه ای

در روز سه شنبه 2 آبان ماه سرکنسول کشور ترکیه به همراه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی از دوره در حال اجرای آشپز غذای ترکیه ای بازدید بعمل آوردند .دوره آشپز غذای ترکیه ای برای اولین بار در کشور توسط مدرس آشپزی از کشور ترکیه در راستای ارتق...

ادامه مطلب
| 1396/08/04

اهدای یک دستگاه فر صنعتی پیتزا توسط شرکت پخت یاسین به کارگاه فست فود این مرکز

در جهت بالا بردن سطح کیفیت آموزش و ارتقاء سطح مهارت کارآموزان در رشته آشپزی و فست فود ، شرکت ماشینهای پخت یاسین یک دستگاه فر صنعتی به ارزش تقریبی 16 میلیون تومان با ظرفیت تولید 120 عدد پیتزا در ساعت را به این مرکز اهدا نمود.

ادامه مطلب
| 1396/08/04

غبارروبی مزار شهدای جبل النور به مناسبت هفته ملی مهارت

به مناسبت هفته ملی مهارت مدیرکل و مدیران ستادی و کارکنان اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای با حضور بر مزار شهدای گمنام جبل النور بار دیگر با آرمان های انقلاب و شهدا تجدید عهد نمودند. در این مراسم مزار شهدا با گلاب ناب شست و شو داده شده و شاخه های...

ادامه مطلب
| 1396/05/05

جشنواره غذاهای سنتی به مناسبت هفته ملی مهارت و کارآفرینی در تاریخ 4 مرداد ماه برگزار گردید

جشنواره غذاهای سنتی به مناسبت هفته ملی مهارت و کارآفرینی در تاریخ 4 مرداد ماه برگزار گردید. از این جشنواره مدیرکل و مدیران ستادی و کارکنان اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای و همچنین مدیرعامل و اعضای شرکت نیان الکتریک بازدید نمودند.

ادامه مطلب
| 1396/05/05

اجرای تور گذر مهارت در مرکزهتلداری به مناسبت هفته ملی مهارت و کارآفرینی

به مناسبت هفته ملی مهارت و کارآفرینی تور گذر مهارت در قالب بازدید فرزندان دختر موسسه گلستان امام علی (ع) از کارگاه آشپزی و قنادی درتاریخهای سوم و چهارم مرداد ماه صورت پذیرفت.

ادامه مطلب
| 1396/05/05