اخبار

معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: آزمون های سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای پروژه محور می شود

معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، از برگزاری آزمون های پروژه محور با رویکرد سنجش عملکردی و آزمون تکوینی با مشارکت مربیان خبر داد.

ادامه مطلب
| 1398/04/05

ضوابط و نحوه انتخاب مربیان و روسای نمونه مراکز دولتی به استناد شاخص ها و معیارهای تعیین شده براساس عملکرد سال 1397 ابلاغ شد.

در راستای بزرگداشت هفته کارآفرینی و ترویج مهارت؛ ضوابط و نحوه انتخاب مربیان و روسای نمونه مراکز دولتی براساس عملکرد سال 1397 ابلاغ شد

ادامه مطلب
| 1398/04/05

امضای تفاهمنامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حر فه ای خراسان رضوی و مجتمع فولاد خراسان به منظور آموزش نیروی کار

در دومین نشست معین های اقتصادی خراسان رضوی که در محل اتاق بازرگانی مشهد برگزار شد ، تفاهم نامه ی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی و معین اقتصادی شهرستان های نیشابور و فیروزه (مجتمع فولاد خراسان) با هدف آموزش نیروهای معرفی شده از سوی این معین...

ادامه مطلب
| 1398/04/05

تحلیل اقتصادی و فرصت های شغلی داخلی و خارجی در زمینه فرش های دستباف و حرف وابسته

فرش دستباف از جمله عمده اقلام صادراتی غیر نفتی بوده که اشتغال وسیعی ایجاد کرده . ارتزاق حدود هشت الی نه میلیون نفر را بطور مستقیم و غیر مستقیم تحت پوشش قرار میدهد .

ادامه مطلب
آرشیو | 1398/02/30

سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ضمن حضور در برنامه زنده پرسشگر با معاونین وزرای صمت و علوم گفتگو کرد

وی همچنین ضمن انتقاد از رویکرد آموزش و پرورش در بحث مهارت آموزی گفت: متاسفانه موضوع آموزش مهارت هنوز برای بسیاری از مراکز اجرایی و تصمیم گیر مهم نیست.

ادامه مطلب
آرشیو | 1398/02/30

وزیر تعاون : مهارت به آسانی تحریم پذیر نیست

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر ترویج مهارت آموزی در کشور گفت: دشمنان، ورود سرمایه، کالا و فناوری به ایران را به راحتی تحریم کردند اما مهارت به عنوان سرمایه داخلی به آسانی تحریم پذیر نیست.

ادامه مطلب
آرشیو | 1398/02/07

تشریح جزییات دیدار با رئیس جمهور تاکید روحانی بر استانداردسازى آموزش هاى فنى و حرفه اى

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزییات اولین دیدار دوره اى خود در سال ٩٨ با رییس جمهور را تشریح کرد.

ادامه مطلب
آرشیو | 1398/01/24

اعزام نیروی کار ماهر و آموزش دیده به کشور کرواسی

با همکاری معاونت توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امکـان ثبـت نـام از متقاضـیان کـار دارای گواهینامه مهارت در مشاغل لیست پیوست، مطابق با شرایط زیر به منظور کار در کشور کرواسی فراهم گردیده است

ادامه مطلب
آرشیو | 1398/01/24

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی گفت:در سال گذشته بیش از 3هزار و 300 زندانی در خراسان رضوی از آموزش های مهارتی بهره مند شده اند.

افشین رحیمی اظهار کرد: سال گذشته 3 هزار و 353 نفر از مددجویان زندان های این استان در دوره های مهارت آموزی شرکت کرده و آموزش های لازم را فرا گرفته اند.

ادامه مطلب
آرشیو | 1398/01/24

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای درگز به معرفی رشته های آموزش این مرکز در سال جدید خبر داد.

فرهاد ایرانی اظهار کرد: در راستای سیاست های سازمان مجموعه آموزش فنی و حرفه ای درگز با بهره گیری از کادر مجرب و امکانات مناسب آموزشی در سال جاری نیز با ارائه خدمات آموزشی به صورت کاملا رایگان به علاقمندان مهارت آموزی پرداخته است.

ادامه مطلب
آرشیو | 1398/01/24

آشنایی با فرصت های آموزشی و شغل فن ورز شبکه هوایی برق

آشنایی با فرصت های آموزشی و شغل فن ورز شبکه هوایی برق

ادامه مطلب
آرشیو | 1398/01/05

دومین گزارش نظر خواهی از کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منتشر شد

دومین گزارش نظر خواهی از کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور(با عنوان ما خانواده فنی و حرفه ای 2) با هدف تمرکز زدایی و پرهیز از اتخاذ تصمیمات بالا به پایین از سوی این سازمان منتشر شد.

ادامه مطلب
آرشیو | 1398/01/05