فرارسیدن ایام سوگواری اباعبداالله الحسین ع تسلیت باد
1397/07/26

فرارسیدن ایام سوگواری اباعبداالله الحسین ع تسلیت باد

کاش دستم تا زمین کربلا پر می کشید/ تا کنار دشت سرسبز خدا پر می کشید/ گفتم احساس دلم را نذر دستش می کنم/ نذر دستانی که از دنیا رها پر می کشید/ دست ها در خون شناور بود و باران عطش/ بر فراز لاله زار کربلا پر می کشید/ دست ها جاری شد و در زیر نعش مشک او/ عطر دستانش به کام خیمه ها پر می کشید/ تشنگی هم با تمام گرمی احساس خود/ دل به دریا داد و اشکش بی صدا پر می کشید/ وقتی از ذهن عطش احساس دریا پر کشید/ کاش باران از زمین بی اعتنا پر می کشید/ مهری حسینی
ادامه خبر
آموزش مهارت در بیانات مقام معظم رهبری
1397/02/29

آموزش مهارت در بیانات مقام معظم رهبری

یکی از کارهایی که باید انجام بگیرد تا کارگر بتواند کیفیّت کار را بالا ببرد مهارت افزایی است؛ همین فنّی حرفه ای … بنده سالها است هر وزیر آموزش وپرورشی، هر وزیر کاری که بر سر کار آمده است، روی مسئله ی فنّی حرفه ای ها تکیه کردم، تأکید کردم؛ این را باید جدّی گرفت، این یک کار اساسی است. مهارت کارگر را باید بالا برد؛ کارگر ساده که نمیتواند صرفاً با تجربه ی خودش پیش برود؛ خب، البتّه تجربه هم مؤثّر است امّا آموزش لازم است.
ادامه خبر

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سرخس

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 24 شهرستان سرخس از مجموعه مراکز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی و مرکزی دومنظوره است که از سال 1382 به صورت مستقل در 2 واحد خواهران و برادران به کارآموزان و مهارت جویان خدمات آموزشی و مهارتی را ارائه می نماید که می توان به کارگاههای آموزشی صنایع نساجی ( چرم ، پارچه ) ، صنایع بافت ( تابلو فرش ، گلیم ، جاجیم و گبه )  ، کشاورزی ( کشت و فرآوری گیاهان دارویی ، گلخانه ، پرورش قارچ ) و هنرهای تجسمی( طراحی و نقاشی )  در بخش بانوان و کارگاههای آموزشی صنایع جوش ، اتومکانیک ، برق صنعتی و plc  و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی در بخش آقایان اشاره نمود . همچنین ارائه آموزشهای سیار مرکز در روستاهای شهرستان ، زندان ، پادگان ، دانشگاه و صنایع بخش دیگری از فعالیتها است . علاوه بر بخش دولتی 18 آموزشگاه آزاد در بخش خصوصی در حال فعالیت می باشند. فناوری اطلاعات ، طراحی و دوخت ، آشپزی و شیرینی پزی و مراقبت زیبایی و برق صنعتی  و ساختمان از جمله این آموزشگاهها می باشند .

آدرس مرکز : شهرستان سرخس -بولوار پاسداران - پاسداران2 - جنب مسجد امام علی (ع) .

تلفن تماس : 4-34521562