سوالات آزمون کتبی- آنلاین
1398/08/01

سوالات آزمون کتبی- آنلاین

بدون شک اتکای به منابع انسانی و سرمایه های اجتماعی در تولید علم و فناوری که از الزامات دستیابی به چشم انداز افق 1404 شمرده می شود بر کسی پوشیده نیست. در همین راستا صاحبنظران بر نقش آموزش های مهارتی به ویژه آموزش فنی و حرفه­ای در توسعه اجتماعی و اقتصادی بیش از پیش اصرار می ورزند. اما باید توجه داشت که تحولات فناوری و نیازهای بازار کار بر آموزش­های فنی و حرفه­ای اثر مستقیم گذاشته و هر روز ابعاد جدیدی را در اجرای این نوع آموزش ها مطرح می نماید. نقش و اهمیت ارزشیابی مهارت در اعتبار بخشی به آمو
ادامه خبر
میز خدمت الکترونیکی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
1398/08/01

میز خدمت الکترونیکی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

میز خدمت الکترونیک عنوان دستورالعملی است که سازمان اداری و استخدامی کشور که طی آن دستگاه های اجرایی و استانداری ها به منظور ارائه خدمات به هنگام، سریع و سهل به ارباب رجوع و نیز ارتقاء رضایت مندی آنان مکلفند نسبت به برنامه ریزی و اجرای مفاد دستورالعمل (میز خدمت الکترونیک) و آموزش متصدیان آن اقدام نمایند.
ادامه خبر
اطلاعیه پذیرش کارآموز سه ماهه سوم سال 98
1398/06/16

اطلاعیه پذیرش کارآموز سه ماهه سوم سال 98

مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهید عباسی قوچان با دارا بودن کارگاههایی مجهز و مربیانی مجرب با اعطاء گواهینامه بین المللی ازافراد15سال به بالادررشته های ذیل ثبت نام بعمل می آورد. ا-تراشکاری 2-برق صنعتی 3-تعمیر لوازم خانگی 4-کنترل کننده های منطقی برنامه پذیر (PLC)
ادامه خبر
معرفی مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان قوچان
1396/11/17

معرفی مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان قوچان

مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان قوچان در سال 1378 آغاز به فعالیت نمود ودرسال 1385 با گسترش آموزشهای مهارتی به مکان فعلی خود انتقال پیدا نمود که درحال حاضر دارای 8 کارگاه و 15 رشته آموزشی در بخش آموزش برادران می باشد. مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران قوچان نیز با 7 کارگاه آموزشی و 14 رشته آموزشی در حال فعالیت می باشد. رشته های مرکز برادران:تراشکاری درجه یک ودو ،لوله کش و نصاب و وسایل بهداشتی درجه یک و دو ،جوشکاری ،تعمیرکار آبگرمکن دیواری ، تعمیرکار اتومبیل سواری درجه دو ، تعمیرکار برق خودرو
ادامه خبر
2
1396/11/16

2

بازدید دکترشوشتری نماینده محترم مردم قوچان درمجلس شورای اسلامی ازکارگاهPLC
ادامه خبر
تماس با ما

معرفی مرکزآموزش فنی و حرفه ای قوچان

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان قوچان در سال 1378 آغاز به فعالیت نمود ودرسال 1385 با گسترش آموزشهای مهارتی به مکان فعلی خود انتقال پیدا نمود که درحال حاضر دارای 7 کارگاه و 15 رشته آموزشی در بخش آموزش برادران می باشد.

 

   مرکز آموزش فنی و حرفه ای  خواهران قوچان نیز  با 8 کارگاه آموزشی و 14 رشته آموزشی در حال فعالیت می باشد.