میلاد امام حسین ع و روز پاسدار مبارک باد
1399/01/09

میلاد امام حسین ع و روز پاسدار مبارک باد

روز میلاد امام حسین(ع)، مجالی است برای پاسداری نام پاسدار، این دلیرمردان روزگار و اسوه های ایثار. سلام بر شما، مالک اشترها و ابوذرهای زمان که مصداق حرّیت اباعبدالله اید. ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار مبارک باد.
ادامه خبر
ما کرونا رو شکست میدهیم
1399/01/05

ما کرونا رو شکست میدهیم

این عفونت ویروسی می تواند توسط قطرات تنفسی منتقل شود اما ممکن است از طریق سرفه، عطسه، یا صحبت کردن نیز منتقل شود. همچنین امکان انتقال از حیوان به انسان وجود دارد. تماس با بیماران تب دار و بیماران دارای علایم تنفسی نقش بسیار مهمی در ابتلا به بیماری دارد.
ادامه خبر
تبریک
1399/01/05

تبریک

یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر اللیل والنهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال رستاخیز هستی و تحول طبیعت در بهاران به ما مژده میدهد که روزهای سخت و بی روح هرگز پایدار نبوده اند. در گذر زمان هر آنکس که تغییر را بپزیرد و مفهوم واقعی لحظه را درک کند، حقیقت زندگی را دریافته؛ بر چهره گل نسیم نوروز خوش است در صحن چمن روی دل افروز خوش است از دی که گذشت هر چه گویی خوش نیست خوش باش و ز دی مگو که امروز خوش است (خیام)
ادامه خبر
تبریک سال نو
1399/01/05

تبریک سال نو

جهش تولید ، ابزار قدرتمند کشور است . ما امروز اگر چنانچه صادقانه حرکت بکنیم، عمل بکنیم، تنبلی نکنیم، کوته بینی به خرج ندهیم، ساده نگری نکنیم، میتوانیم ایران را به همان قلّه برسانیم. البتّه رساندن ایران به قلّه ی علمی و فرهنگی و صنعتی و نظامی و سیاسی و امثال اینها هدف نزدیک ما است؛ هدف دور، تمدّن اسلامی است که آن مطلب دیگری است.
ادامه خبر
سال نو مبارک
1399/01/05

سال نو مبارک

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال ،حوّل حالنا الی احسن الحال حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانۀ قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض می کنیم و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان خواهانیم. امیدواریم در سال جدید، با یاری یکایک شما عزیزان، بیش از گذشته در راه گسترش مرزهای دانش کشورمان پیروز و سربلند باشیم.
ادامه خبر

مرکز آموزش فنی وحرفه ای خلیل اباد

 

 مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان خلیل آباد  فعالیت خود را از سال 1377  بصورت تیم سیار در  رشته های : برقکار ساختمان درجه 2  - تعمیر لوازم  خانگی  گردنده  حرارتی و برقی درجه  3 -  نازک دوززنانه   4 گلدوز ماشینی شروع نموده است .

 ساختمان جدید مرکز در مرداد سال 1389 همزمان با هفته ملی مهارت با حضور مسئولین وقت و نماینده شهرستان آقای خباز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت و در  رشته های برقکار ساختمان درجه 2  و تعمیر لوازم خانگی گردنده حرارتی و برقی- صنایع ساختمان - و نازک دوززنانه گلدوز ماشینی قالی بافی  فعالیت خود را ادامه داد.

  درحال حاضر این مرکز بصورت 2 منظوره و در دو نوبت صبح و عصر ویژه برادران و خواهران فعال میباشد .و در رشته های متنوع فعالیت دارد.

 این مرکز پیش از این بصورت شعبه اقماری تحت پوشش مرکز کاشمر اداره می شد که از ابتدای اردیبهشت سال 98 با حضور مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای و معرفی آقای مهدی عربی بعنوان اولین سرپرست بصورت مستقل رسماً فعالیت می نماید .