1398/04/16 تعداد بازدید: 90
print
بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان تایباد از کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهید عباسیان تایباد

دکتر جلیل رحیمی، نماینده مردم شهرهای تایباد ، تربت جام ، صالح آباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی با حضور در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای تایباد از کارگاه های آموزشی مرکز بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهید عباسیان تایباد ، جناب آقای دکتر جلیل رحیمی ، نماینده مردم شهرهای تایباد ، تربت جام ، صالح آباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار ، بخشدار ، رییس شورای شهر و هیئت همراه با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید عباسیان تایباد ، از کارگاه های آموزشی مرکز بازدید نمود .

درابتدای این بازدید اسماعیل نیک محمدی ریاست مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهید عباسیان تایباد ضمن عرض تبریک دهه کرامت و اعیاد پیش رو به ارائه گزارش از اقدامات و فعالیت های مرکز در 6 ماهه گذشته پرداخت و به بیان مسائل و مشکلات و تشریح امور مرکز پرداخت .

دکتر رحیمی نیز در ادامه  پشتیبانی خود را از کلیه فعالیتهای آموزش فنی و حرفه ای در شهرستان اعلام نمود.

در ادامه افزود  :  ما تلاش می کنیم شرایط لازم را برای حضور اقشار مختلف جامعه و شهرستان  و بهره مندی از آموزشهای فنی و حرفه ای، آنان را برای ورود به بازارکار ترغیب نماییم.

دکتر جلیل رحیمی، نماینده مردم شهرهای تایباد ، تربت جام ، صالح آباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی  نیز با اشاره به لزوم گسترش بحث های کارآفرینی و اشتغال در شهرستان گفت : آموزش فنی و حرفه ای باید تلاش کند تا به صورت جدی و با شدت بیشتری به بحث های کارآفرینی در شهرستان ورود پیدا کند .

در ادامه این بازدید فرماندار شهرستان جناب آقای محسن سیاح از حضور پرشور جوانان در دوره های اوقات فراغت تابستان ابراز خشنودی نمود و خاطر نشان کرد تا با پیگیری و تعامل دیگر دستگاهها قدم بزرگی در جهت اشتغال شهرستان برداشته شود.

در پایان ، دکتر جلیل رحیمی، نماینده مردم شهرهای تایباد ، تربت جام ، صالح آباد و باخرز ، فرماندار و ریاست شورای شهر شهرستان تایباد از کارگاههای آموزشی  مرکز بازدید نمودند .

 

نظرات:

loader