1398/04/04 تعداد بازدید: 127
print
بازدید امامان جماعت مساجد شهرستان تایباد از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید عباسیان تایباد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهید عباسیان تایباد همزمان با شروع طرح کلاس های اوقات فراغت ، امامان جماعت مساجد شهرستان حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید عباسیان تایباد ، از نزدیک شرایط و امکانات این مرکز را مشاهده و بازدید نمودند.

جناب آقای حجه الاسلام علیپور به همراه سایر امامان جماعت مساجد شهرستان تایباد ضمن دیدار با ریاست مرکز آموزش فنی وحرفه ای  از کارگاههای آموزشی  و بخش های مختلف این مرکزبازدید و ، با مربیان و هنرجویان از نزدیک به گفتگو پرداختند.

حجه الاسلام علیپور ضمن عرض خداقوت و خسته نباشید   به کارکنان و هنرجویان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید عباسیان تایباد ، پس از بازدید از کارگاههای آموزشی این مرکز به اهمیت نیازسنجی آموزشی جهت ارائه آموزش های مبتنی بر نیاز منطقه اشاره کرد و گفت : با توجه به کارگاه ها و پتانسیل اجرایی ، آموزشی و کشاورزی بسیار بالایی که شهرستان  دارد، آموزش های فنی و حرفه ای می تواند در تربیت نیروی کار ماهر موثر باشد.

وی در بازدید از بخش اداری مرکز از زحمات اسماعیل نیک محمدی ریاست مرکز آموزش فنی وحرفه ای و کارکنان مرکز تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد که با تلاش روز افزون مربیان و کارکنان مرکزآموزش فنی و حرفه ای ، روز به روز شاهد رونق اقتصادی در صنایع تولیدی و در خدمت اشتغال پایدار شهرستان باشیم.

در ادامه این بازدید اسماعیل نیک محمدی ریاست مرکز ضمن عرض خوش آمدگویی به مهمانان به ایراد سخنرانی پرداخت وافزود : یکی از ابعاد اهمیت آموزش‌‏های فنی و حرفه‌ای ، نقش فرهنگی و اجتماعی آن است که با توجه به وظایف خطیر امامان جماعت در امر هدایت و آگاه سازی دینی عموم مردم به تبلیغ مهارت آموزی و کسب علم بپردازند و توان کاری افراد بالا رود و درنتیجه گروه کثیری از مردم در تولید و ایجاد شغل  شرکت کنند.

 

وی ادامه داد: اگر آموزش فنی و حرفه‌‏ای ، باکیفیت گسترش یابد و کار یدی و مغزی هر دو باهم اهمیت پیدا کنند، ارزش‌‏های نوینی در جامعه پدیدار می‌‏‌گردد؛ یعنی کار یدی کوچک شمرده نمی‌‌‏گردد تا به کار اداری یا صرفاً فکری بیش از حد ارج نهاده نمی‌‌‏شود .

 

حجه الاسلام علیپور در پایان ضمن ابراز خرسندی از این بازدید و دیدار اظهار داشت: آموزش فنی و حرفه‌‏ای بایستی از تربیت افراد برای شغلی ویژه با فراهم کردن مهارت‏‌‌ها و دانش لازم، پا فرا‌تر بگذارد . و درپایان این بازدید نیز عکسی دسته جمعی  به یادگار ، گرفته شد

نظرات:

loader